Педагоги

Педагогічний колектив ДЮСШ №6 м.Вінниці

Боднар
Боднар Микола Миколайович – директор МДЮСШ №6, Заслужений тренер України, закінчив Львівський державний університет фізичної культури, міжнародний майстер з шахів,  майстер спорту України. Серед його вихованців: Федорчук Сергій – міжнародний гросмейстер, чемпіон Європи серед юнаків, неодноразовий чемпіон України серед юнаків; Нижник Ілля – міжнародний гросмейстер, неодноразовий чемпіон та призер чемпіонатів Європи, призер чемпіонату світу, неодноразовий чемпіон України; Швайгер Юлія – призер чемпіонату Європи серед дівчат, неодноразовий чемпіон України серед дівчат; Дорохін Михайло – чемпіон України серед юнаків; Щербіна Євген – чемпіон та призер чемпіонатів України серед юнаків; Гриша Тетяна – неодноразовий призер чемпіонатів України серед дівчат.

ЯворськийЯворський Анатолій Петрович – тренер-викладач з шахів МДЮСШ №6, досвідчений педагог, порядний, відповідальний, вимогливий, енергійний, ініціативний, любить дітей і гордиться своєю професією. Майстер спорту, чемпіон України серед чоловіків з шахів за листуванням. В числі його вихованців велика кількість чемпіонів Вінницької області серед юнаків та дівчат та призери чемпіонатів України: Стасюк Олександр, Гриша Тетяна та Швайгер Юлія.
Шафір
Шафір Михайло Володимирович – тренер-викладач з шахів, який постійно підвищує свою майстерність ігровою практикою. Екс-чемпіон та призер чемпіонатів Вінницької області з швидких шахів та блискавичної гри. Відповідальний, енергійний фахівець, вмілий організатор дитячого та батьківського колективу, що швидко знаходить спільну мову з учнями та їх батьками. Серед його вихованців велика кількість переможців та призерів чемпіонатів міста, області та міжнародних дитячих змагань, а також призер чемпіонату України серед дівчат Іщенко Ірина.
Чекай
Чекай Валентин Францович – старший тренер-викладач з шахів, досвідчений педагог, за характером дисциплінований, відповідальний, ввічливий, скромний, енергійний, ініціативний. Професійний трудоголік. Проявляє себе вмілим організатором тренерського та дитячого колективу. За свою 26-річну тренерську кар’єру виховав не один десяток чемпіонів та призерів міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань. Серед його учнів: Федорчук Сергій – міжнародний гросмейстер, чемпіон Європи серед юнаків до 14 років, неодноразовий чемпіон України серед юнаків до 12, 14, 16, 18 та 20 років, в даний час входить до 100 кращих шахістів світу серед чоловіків; Дорохін Михайло – чемпіон України серед юнаків до 14 років; Шпанко Надія – бронзовий призер чемпіонату Європи серед дівчат до 8 років та чемпіон України серед дівчат до 8 років; Матвіїшен Віктор – призер чемпіонату України серед юнаків до 8 років та чемпіон України серед юнаків до 10 років в 2011 році.

Вусатюк
Вусатюк Володимир Олександрович – тренер-викладач з шахів, майстер ФІДЕ, підвищує свою майстерність ігровою практикою. Переможець чемпіонатів міста, області та турнірів різних рівнів. В своїй не такій великій тренерській кар’єрі вже зарекомендував себе як хороший спеціаліст: дисциплінований, ввічливий, скромний, відповідальний, енергійний. Виховав за час своєї роботи переможців та призерів міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань. Серед вихованців: призери чемпіонатів України серед юнаків та дівчат Лукіянчук Владислав та Іщенко Ірина.

Нижник
Нижник Віктор Гнатович – тренер-викладач з шахів, досвідчений педагог, дисциплінований, відповідальний, ініціативний, ввічливий. Любить дітей і швидко знаходить з ними спільну мову. Виховує своїх учнів на яскравому прикладі успіхів свого онука – Нижника Іллі. Користується повагою серед педагогічного, батьківського та учнівського колективу. Організація занять, проведення тренувань та його методика виховання спортсменів мають науково обгрунтований підхід, який дає швидкі результати. Виховав чемпіонів та призерів турнірів різних рівнів, від міських до міжнародних. В 2011 році срібним призером чемпіонату України серед дівчат до 10 років стала його учениця Журавель Аліна.

Мариненко Дмитро Сергійович – старший тренер-викладач з шашок МДЮСШ №6, Заслужений тренер України, майстер спорту. Досвідчений педагог, порядний, відповідальний, енергійний, любить дітей і гордиться своєю професією. Організація занять, проведення тренувань та його методика виховання спортсменів мають особливий підхід, який дає швидкі результати. Проявляє себе вмілим організатором дитячого коллективу. Підвищує свою майстерність ігровою практикою. Багаторазовий переможець та призер турнірів різних рівнів, від міжнародних до всеукраїнських. Серед його вихованців переможці та призери чемпіонатів світу, Європи та України Денис Шкатула, Сергій Юрченко, Ярослав Герус, чемпіони та призери України Яна Сіренко, Дарина Тищенко, Василь Пікіняр, Віталій Луценко, Марія Передерій, Катерина Зуб, Кирило Леонов.

Дудник Віталій Всеволодович – тренер-викладач з шашок. Кандидат в майстри спорту. Переможець та призер чемпіонатів міста та області. Досвідчений фахівець з великим стажем роботи. Відповідальний, організований, порядний,  чесний, скромний, стриманий, ініціативний та дисциплінований. Серед його вихованців велика кількість переможців та призерів чемпіонатів міста, області та всеукраїнських змагань. Видав високопрофесійну шашкову книгу "Шашки – гра для всіх". 
Федорова Нелі Григорівна – тренер-викладач з шашок. Кандидат в майстри спорту. Підтримує свій рівень практичною грою. Неодноразовий чемпіон Вінницької області серед жінок. Досвідчений педагог, за характером дисциплінована, відповідальна, витримана, доброзичлива, добра, чесна, ввічлива, скромна, енергійна. За свою 16-річну тренерську кар’єру виховала не один десяток чемпіонів та призерів міських, обласних, всеукраїнських змагань.