У ВІННИЦЬКИХ ВЕРЕМІЯХ НЕ БУЛО РІВНИХ МЕЛІТОПОЛЬЦЮ!

На п’ять днів до Вінниці з’їхалась шахова молодь зі всієї України пограти в шахи на 4-й Всеукраїнський дитячий шаховий фестиваль «Вінницькі ВЕРЕМІЇ». Категорія зовсім маленька – до 12 років, отже це шахові зірки і шахове майбутнє України. Турнір зібрав рекордну кількість учасників за 4 турніри – 98 (у минулому році було 94). По кількості учасників з цим змаганням можуть посперечатися тільки Меморіал Ольховського і Меморіал Богатирчука. Разом із гостями вінниччани також підтримали даний захід, адже таких змагань, де можна отримати безцінні практичні знання і навички, не виїжджаючи з рідного міста, в Україні зараз зовсім не багато, і ігнорувати їх не варто. Це, безперечно, правильне рішення, і радує, що у Вінницьку шахову школу ходять діти, у яких свідомі батьки!

А тепер перейдемо до розповіді про саму боротьбу. Грали в одному загальному турнірі, а підсумки підбивалися в 3-х категоріях: до 12, 10 та 8 років. Із самого початку всі учасники почали грати самовіддано, видно було, що всі хотіли тільки перемоги. Але в спорті немає одних переможців,і це зрозуміло. Завичай були зівки, прорахунки, але буди і гарні нестандартні й несподівані ходи, прийняття правильних позиційних рішень і правильний вибір плану. Найкраще за всіх із цим впорався молодий мелітополець Дмитро Хростовий (Запорізька обл.), який показав доволі зрілу, впевнену і не по роках солідну гру. Відрізнявся Дмитро від інших шахістів неймовірною волею до перемоги. У абсолютно нічийних позиціях (на перший погляд) він вишукував невидимі шанси на перемогу, і це спрацьовувало. Молодець! Щиро вітаємо Діму і бажаємо нових великих звершень. На радість господарям 2 місце виборов 10-річний Максим Біленький. Видно було, що Макс дуже старався і дуже хотів показати високий результат. Йому це вдалося в компанії зі старшими хлопцями. Вітаємо вінниччанина і бажаємо не зупинятись на досягнутому і здобувати все більше і більше перемог! Замкнув призову трійку Владислав Базюк з Красилова (Хмельницька обл.). Впевненість у своїх силах, серйозне ставлення до кожної партії і непогане розуміння позиції – от ті якості, які допомогли Владику вибороти високе місце. На 4 і 5 місцях розташувались вінниччани Олександр Жуковський і Юрій Штомпель. В актив можна занести 5 місце Назару Мікші з Токмака (Запорізька обл.)  

У категорії дівчат кращими стали: 1 місце (8 загальне) – Софія Журабаєва (Вінниця), 2 (9 загальне) – Дарина Заєць (Біла Церква), 3 (11 загальне) – Таїсія Ковальова (Южний,Одеська обл.).

До 10 років серед юнаків 1 місце посів Тимур Паламарчук (Вінниця). Серед дівчат 1 місце – Таїсія Ковальова. До 8 років – Микола Бубело (Вінниця), серед дівчат – Наталья Мовчан (Сарата, Одеська обл.)

Окрім цікавого турніру був проведений конкурс вирішення позицій. Учасникам було запропоновано 20 позицій, які потрібно було оцінити. Абсолютним переможцем, вирішивши правильно 15 завдань, став Антон Горлевський з Хмельницького. 2 місце в Дмитра Христового – 14, а 3 місце в Миколи Савчука (Одеса) – 12. 

Загалом захід вдався на відмінно, про що свідчили численні подяки від батьків і тренерів молодих спортсменів. До зустрічі на «Вінницьких ВЕРЕМІЯХ» у 2019 році!

МАША ШАХОВА0 коммент. :

Отправить комментарий

Оставьте комментарий