ЛАТВІЯ, РУМУНІЯ, ЖИТОМИР І ЛЬВІВ – СКРІЗЬ ВИСОКІ РЕЗУЛЬТАТИ МОЛОДИХ ВІННИЧЧАН!

Поки більшість шахістів відпочивають і оздоровлюються на морях, відданим своїй улюбленій справі молодим шахістам Вінниччини не до відпочинку. Немає часу розслабитися, адже буде упущений час на відновлення знань. Головною подією серпня став чемпіонат Європи з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 12, 14, 16 та 18 років у Ризі (Латвія). Серед великої делегації українських шахістів була і вінниччанка Надія Шпанко. Надійка з самого початку почала грати в дорослу і потужну гру, перемоги чередувались з нічиїми, і вона постійно перебувала в групі лідерів. Але прикра поразка в передостанньому турі майже перекреслила надії на медалі. Надя зібралась і виграла в останньому 9 турі, але це тільки забезпечило поділ з 2 по 9 місце і по коефіцієнту 5. Ну що ж, супер результат вінниччанки, але якби була б у трійці, був би супер-супер-супер результат!!!


У Житомирі 18-річний Владислав Лукіянчук змагався у Всеукраїнському майстерському турнірі з нормою майстра спорту України і, посівши 2 місце, виконав жаданий норматив. Вітаємо Влада і чекаємо на присвоєння високого звання майстра спорту України!


У Яссах (Румунія) з 23 по 26 серпня проходив Міжнародний шаховий турнір, присвячений 100-річчю Об’єднання Румунії, який організувала Румунська федерація шахів. Вінницьку область на турнірі представляли 4 шахісти: кандидат у майстри спорту Олександр Жуковський (2006 р.н., м.Вінниця), першорозрядники Михайло Жуковський (2006 р.н., м.Вінниця), Карина Степанюк (2004 р.н., м.Вінниця) та Владислав Полігас (2003 р.н., м.Жмеринка). За результатами змагань Олександр здобув бронзу до 12 років, Михайло – бронзу до 14 років, Карина – срібло серед жінок. Зовсім трохи не вистачило Владиславу до омріяної медалі. Всі діти – переможці та призери обласних конкурсів та змагань, зокрема Михайло Жуковський отримує призи вже в третьому поспіль міжнародному турнірі.

У Львові відбувся міжнародний шаховий фестиваль «Кубок Львова 2018». Відбулось декілька турнірів у залежності від віку і кваліфікації, у яких прийняли участь багато вінниччан. В гросмейстерському турнірі 16 річний Віктор Матвіїшен виборов високе 3 місце.


А Владислав Лукіянчук встиг відмітитися ще й тут. У юнацькому турнірі до 20 років серед 156 учасників вінниччанин виборов 2 місце. Урожайний місяць до Влада.


А головною подією юнацьких турнірів серії «Кубку Львова 2018» став Всеукраїнський командний турнір «Леокераміка 2018» серед міст України. У цьому змаганні змагалась і команда «Вінницькі Вовки» (у категорії до 12 р.) у складі: Юрій Штомпель, Максим Біленький, Ярослав Буняк і Вікторія Біляк. Відбувся один загальний турнір серед 36 команд, але залік вівся в категоріях до 16, 12, 10 та 8 років. Наша команда виборола 6 загальне місце і 2 серед команд до 12 років. Гарний результат!


Радіємо за гарні результати вінниччан і бажаємо подальших перемог!

МАША ШАХОВА

0 коммент. :

Отправить комментарий

Оставьте комментарий