ГІДНИЙ ВИСТУП ШАХОВИХ «ВОВКІВ» з ВІННИЦІ!

З 19 по 31 травня 2018 року в сонячному, мальовничому, надзвичайно прекрасному і найкращому місці для відпочинку біля моря місті Чорноморську відбувся командний чемпіонат України серед клубних команд.

У складі команд було по 6 основних гравців та декілька запасних. Чемпіонат пройшов з 3 видів: класика, швидкі і бліц. Честь Вінниччини захищали 2 команди з Вінниці, а саме головна команда «Вовки», у складі якої були один гросмейстер і майстри, і дочірня команда «Юні вовки».

У цілому оцінюю виступ команд на 4 з плюсом по 5-бальній шкалі! Головна команда виборола 4-е місце з класичних шахів, 3 призове з швидких і 2 з блискавичних шахів. Гарний результат, але якби ще потрапити у призову трійку з класики, ото було б супер. Та слід враховувати, що в складі команд суперниць були більш титуловані гравці.

Дякую хлопцям, які приклали максимум зусиль для досягнення цього великого результату: Денис Ковальов, Пен Лі Мін, Віктор Матвіїшен, Любомир Михалець, Дмитро Фінгєров, Володимир Вусатюк, Микола Боднар, Георгій Галич!

Команда «Юні вовки» у складі: Надія Шпанко (найстарша в команді – 16 років), Мар'ян Кириченко, Владислав Ларкін, Олексій Білич, Юрій Штомпель, Дмитро Федько відчайдушно боролись з гросами і майстрами і вибороли високі місця з швидких шахів (8 місце) і з бліцу (7 місце). Зокрема, Юрій Штомпель виграв партію з класики в екс-чемпіонки України серед жінок міжнародного гросмейстера Катерини Довжикової, Мар'ян Кириченко зіграв унічию з діючою чемпіонкою України серед жінок міжнародним гросмейстером Юлією Осьмак, Олексій Білич також виборов нічию з екс-чемпіонкою України Анастасією Рахмангуловою, Надія Шпанко зіграла внічию з міжнародним гросмейстером Вадимом Малахатько і діючим чемпіоном України серед чоловіків Петром Голубкою. Також «Юні вовки» відбирали очки в більш титулованих гравців у швидкій грі та бліці. Порадували, що тут скажеш, молодці!

Загалом турнір удався. Звичайно, основна увага була прикута до гри, але ми знаходили час і на відпочинок: купалися в морі, гуляли по набережній, грали в футбол і боулінг.

Дякую всім, хто за нас вболівав! Хтось дзвонив, хтось слідкував за результатами в інтернеті. Дякую, друзі!!!

Микола Боднар, капітан команди

Фото

Фото

Таблиця класики

Таблиця з швидких і бліцу


0 коммент. :

Отправить комментарий

Оставьте комментарий