ЧЕМПІОНАТ ВІННИЦІ ПРОЙШОВ У БЕЗКОМПРОМІСНІЙ БОРОТЬБІ!

У Вінницькій шахово-шашковій школі відбувся відкритий чемпіонат Вінниці з швидких шахів серед чоловіків та жінок. Грали всі разом за швейцарською системою в 9 турів. Головною родзинкою була присутність і участь у турнірі колишнього вінниччанина, а нині ізраїльтянина Якова Ідесіса. Яків до 90-х років проживав у Вінниці, приймав активну участь у шахових змагання та різних спортивних заходах. Після 90-х він виїхав на ПМЖ до Ізраїлю, але любов до рідного міста і шахів залишилася. У Ізраїлі Яків по можливості приймає участь у шахових змаганнях і заходах. Так, нещодавно грав у сеансі одночасної гри з 12-м чемпіоном світу Анатолієм Карповим. І дуже люб’язно було збоку Яківа Ідесіса суттєво поповнити грошовий призовий фонд чемпіонату. Дякуємо!

А чемпіоном Вінниці з швидких шахів 2018 року став 16-річний міжнародний майстер Віктор Матвіїшен – 7 очок з 9 можливих. Стільки ж очок, але з гіршим коефіцієнтом срібло вдалося вибороти мені. 3 місце в 15-річного вінниччанина Дмитра Щербини. Високе 4 місце виборов наш гість із Чернівців Олексій Білич. 5 місце в Анатолія Ходюка (Жмеринка), 6 – Олег Биковський, 7 – Олександр Трегубов. Дуже приємно, що 8 місце виборов Яков Ідесіс. 1 місце серед жінок виборола Леся Косіч, 2 – Олеся Горбатюк, 3 – Карина Степанюк.

Загалом турнір пройшов у запеклій і безкомпромісній боротьбі, товариських нічиїх не було жодної, напруження боротьби було безмежним.Микола Боднар, президент ФШВ
0 коммент. :

Отправить комментарий

Оставьте комментарий