Турнір на честь «Дня Перемоги»!

Завершився турнір, присвячений «Дню Перемоги». Бажаючих відчути дух боротьби за шахівницею й потім поспілкуватись за кулісами зібралось багатенько. Турнір видався доволі таки колоритним, багато молоді і малечі, що прийшла отримати безцінний досвід від старшого покоління.

З перших турів лідерство захопив рейтинг-фаворит турніру і єдиний майстер Володимир Вусатюк. У підсумку була здобута впевнена перемога. Слідом за ним розмістився сильний кандидат Галич Георгій. А от трійку замкнув Штомпель Юрій. Він ще зовсім юний (11 років), але протяглом усього турніру не сходив з лідируючих столиків і заставив всіх рахуватися з собою.

Кращим серед ветеранів виявився Шпіркін Володимир, друге місце в Большунова Євгена, а третє за Трегубовим Олександром. Всі вони набрали по 5,5 очок.

У категорії дівчат перемогу здобула 8-річна Копистиринська Анна, яка мала перед цим певну перерву участі в турнірах. Друга сходинка в прогресуючої Каріни Степанюк, а третя — у Слюсаревської Ганни.

Також були нагороджені кращі серед дітей до 10 років: 1 — Голуб Ілля, 2 — Крамаренко Іван, 3 — Пюро Владислав. До 8 років: 1 — Гнатюк Олексій, 2 — Бубело Микола, 3 — Шафранський Назар. Хочеться відмітити, що Голуб Ілля і Гнаюк Олексій потрапили в підсумку в основні призи. Молодь на цьому турнірі порадувала!

Підсумковаа таблиця: http://chess-results.com/tnr350230.aspx?lan=11&art=1

Олександр Микитин


0 коммент. :

Отправить комментарий

Оставьте комментарий