9-РІЧНИЙ ШАХІСТ ВИГРАВ СИЛЬНИЙ ВІННИЦЬКИЙ ОПЕН!

На шкільних канікулах у Вінницькій шахово-шашковій школі відбулися два шахові опен-турніри «Молоді майстри» з класичних шахів. У головному турнірі грали шахісти всіх вікових категорій від 2 дорослого розряду і вище. Звичайно, учасниками перважно були вихованці школи, адже не всі дорослі шахісти змогли прийняти участь, тому що змагання починалися в обідній час. Окрема вдячність дорослим шахістам, які знайшли можливість передати практичний досвід нашій молоді. У турнірі Б грали 3-розрядники і сильні шахісти 1 юнацького розряду.

У головному турнірі переможцем впевнено став не дорослий гравець і не досвідчений юнак шахової школи, а 9-річний юний шахіст Максим Біленький. Може це здається дивним, але тільки не шаховим фахівцям. Адже здібний і талановитий Максим росте в шаховій сім'Ї й багато займається шахами. Вітаю і бажаю підкорення наступних шахових вершин! 2 місце виборола 18-річна вихованка шахової школи, багаторазова чемпіонка і призерка чемпіонатів України серед дівчат у різних вікових категоріях Ірина Іщенко. Високе 3 місце може занести в свій актив 11-річний Ярослав Буняк. Ярік дуже перспективний і талановитий юнак, і я впевнений, що цей успіх є ще одним кроком в підкоренні подальших вершин. Високе 4 місце виборов досвідчений ветеран, екс-чемпіон Вінниччини серед ветеранів Володимир Лопатюк. Дуже добре виступили, демонструючи гарну і змістовну гру: Іван Кравець, Карина Степанюк, Катерина Скакун, Максим Валов, Ілля Волос, Богдан Станіславський, Світлана Саблук, Ілля Голуб.

У турнірі Б переможцем став Максим Бондарь. Гарну і солідну гру продемонстрували Іван Кравець (2 місце), Денис Микулачинський (3 місце), а також Артем Мунтян, Савелій Киналь, Андрій Педін, Михайло Василюк, Аріель Швайгер, Ярослав Кравченко, Денис Цибульський, Ірина Косецька. Сподіваюсь, що з цих молодих шахістів виростуть майбутні чемпіони України, Європи та світу!

Таблиці:

Микола Боднар, головний суддя1 коммент. :

Анонимный комментирует...

Видно роботу дирекції та тренерів школи. Підкорюйте нові вершини. Щасти вам.

Отправить комментарий

Оставьте комментарий