Турнір серед шахових вундеркіндів пройшов у... бібліотеці

29 травня у Вінниці на базі бібліотеки-філії №13 відбувся юнацький шаховий турнір «Майбутні олімпійці». Він пройшов за підтримки обласного відділення НОКУ і депутата Вінницької міськради Вадима Кудіярова. Змагання було присвячене Дню захисту дітей і вінчало навчальний рік.

В турнірі взяли участь 35 спортсменів віком від п’яти до 17 років, всі – вихованці дитячого клубу «Романтик» і МДЮСШ №6. Серед них були переможці і призери міських, обласних і всеукраїнських чемпіонатів.

Юні шахісти окремо змагалися у розрядних групах. У найсильнішій з них (1-2 розряду) кращі результати показали 9-річний Владислав Пюро, 12-річна Вікторія Швець і 17-річний Андрій Вічавський. В середній за рівнем групі відзначилися 7-річний Володимир Шафір і 8-річна Тетяна Бойко. А серед наймолодших гравців не було рівних 5-річному Данилі Бондарчуку.

Всі учасники турніру отримали дипломи, олімпійську літературу і значки відділення НОКУ. Також було підбито підсумки навчального року і окреслено подальші плани юних шахістів. А депутат Вінницької міської ради Вадим Кудіяров преміював сім кращих юних спортсменів за підсумками 2016/2017 н.р.1 коммент. :

Євген Демчук комментирует...

Гарна справа.

Отправить комментарий

Оставьте комментарий