ВІННИЦЬКІ ШАХІСТИ ЗНОВУ «ПРОЙШЛИ В КОРОЛЕВИ» НА ДОМАШНЬОМУ ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ!

27 квітня в МДЮСШ № 6 Вінниці фінішував фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат до 16 років. До речі, це вже другі фінальні змагання з «королівської гри» цього року в нашому місті.

Через гарну організацію Федерація шахів України довіряє вінничанам проводити такі відповідальні турніри, які слугують відбором на юнацькі чемпіонати Європи та світу. Безпосередньо головною суддівською колегією були: директор МДЮСШ № 6 Микола Боднар, його заступник Станіслав Дорофєєв і старший тренер відділення шахів Володимир Вусатюк. Призовим фондом і організацією змагань опікувався президент обласної федерації шахів, депутат обласної Ради Юрій Яремчук (до речі, його син Володимир брав участь в чемпіонаті). Допомогли з проведенням спорткомітет Вінницької міської ради (голова – Сергій Краєвський) і управління з питань сім’ї, молоді та спорту Вінницької облдержадміністрації (начальник – Сергій Чернявський).

В рамках чемпіонату пройшли три окремі змагання, причому юнаки і дівчата грали окремо. Абсолютно найкращий результат показав майстер ФІДЕ Євген Штембуляк (Іллічівськ Одеської області), який переміг в усіх трьох першостях. Також він нещодавно виграв у Вінниці дуже сильний дорослий меморіал Анатолія Ольховського з бліцу, який зібрав півтора десятка майстрів і навіть кілька гросмейстерів.

Вінниччани показали високий результат у всіх турнірах. В змаганні з класичних шахів наш кандидат у майстри спорту України Владислав Лукіянчук здобув «бронзу», а кандидат у майстри Надія Шпанко виявилася переможницею. До речі, саме за підсумками цього найважливішого турніру розігрувалися путівки на чемпіонати світу і Європи!

В швидкій грі у нас одна медаль – її виборола кандидат у майстри спорту Ірина Іщенко. Аналогічний результат вона показала у бліц-шахах, до чого додалася ще одна «бронза» Влада Лукіянчука і «срібло» майстра спорту України Віктора Матвіїшена. Отже, загалом в доробку шахістів з міста над Бугом шість нагород з 18. Вагоме досягнення, яке цілком виправдало витрати на організацію змагань.

Детальну інформацію про підсумки дивіться на сторінці турніру.