ТРІУМФ ВІННИЧЧАНИНА ВОЛОДИМИРА ДОБРОВОЛЬСЬКОГО НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ!

Вихованець МДЮСШ №6 м.Вінниці прийняв переможну естафету Віктора Матвіїшена і Надії Шпанко на чемпіонатах України серед юнаків та дівчат і завоював срібну нагороду на чемпіонаті України з шахів серед юнаків до 8 років. Він черговий раз підтвердив, що вінницька шахова школа займає передові позиції по результатах та розвитку дитячо-юнацьких шахів в Україні.

А тепер все по порядку. Володимир Вусатюк, тренер ДЮСШ №6 м.Вінниці, майстер спорту, розповідає:

В місті Іллічівську Одеської області з 1 по 12 червня пройшов чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат до 8 років. У програмі були передбачені змагання з класичних і швидких шахів. 17 областей делегували юних шахістів для участі в чемпіонаті. Вінниччину представляли вихованці ДЮСШ №6 м.Вінниці чемпіони області Володимир Добровольський та Вікторія Біляк.

Місто зустріло нас привітно з сонячною погодою. Окрім шахів дітвора оздоровилась: плавали в морі, приймали сонячні ванни, грали в ігри на пляжі, а дорослим також були до вподоби прогулянки по прекрасній набережній.

На старт класичних шахів вийшло 46 хлопців та 26 дівчат. Боротьба йшла запекла та безкомпромісна. Впевнену перемогу серед хлопців здобув Семен Мітусов з Краматорська (8 очків з 9), а на другій сходинці, поступившись переможцю на пів очка, опинився наш герой –  Володимир Добровольський, на протязі всього турніру він демонстрував потужну гру з достатньою кількістю швидких перемог над сильними суперниками. Вітаємо Володю і бажаємо достойного виступу на чемпіонаті Європи чи світу! 3 сходинку посів Богдан Біловіл з Миколаїва (7 з 9). Серед дівчат нікому не залишила шансів Анастасія Дубовик з Дніпропетровська (8 з 9 і заслужена перемога); 2 місце у Козаченко Марії з Краматорська (6,5 з 9); і 3 місце в Вероніки Веремюк з Києва (6 з 9). Наша Вікторія старалась, у неї чергувались сильні серії ходів зі слабкими, тільки ця нестабільність їй і завадила, але потенціал є – в результаті 7 місце (5,5 з 9).

На швидкі шахи залишились не всі учасники: 39 хлопців і 20 дівчаток. 1 місце – Семен Мітусов з Краматорська (8,5 з 9); 2 місце – Богдан Сичевський з Києва (7 з 9); 3 місце – Богдан Біловіл з Миколаїва (7 з 9). Володя Добровольський весь турнір йшов добре, але програш в останньому турі від Сичевського відкинув його на 5 місце (6 з 9). Серед дівчаток знов танком проїхалась Дубовик з Дніпропетровська (9 з 9); 2 місце - Марія Вітковська з Львівської області (7 з 9); 3 місце – Марія Козаченко з Краматорська (5,5 з 9). Віка Біляк грала потужно і відігравши з трьома призерками класичних шахів йшла на впевненому другому місці, але три прикрі поразки підряд відкинули її на 7 місце (5 з 9).